One Direction-Videos

1D-video

25. října 2011 v 21:39 | Niki

Další video 1D :), kluci jsou prostě komici :D, ale to už dávno víme. Některé scénky ve videu jsou opravdu perfektní :). No rozhodně neváhejte a podívejte se :))

tiše jako myška :D

One Direction Interview

24. října 2011 v 19:58 | Niki

Tři rozhovory s klukama :)

↑Hoši mluví o jejich čase v X factoru a co si myslí o letošním roce :)

One Direction-matemitcké otázky(Maths Question)

24. října 2011 v 13:33 | Niki

Přeji krásné odpoledne :D,

přináším vám video kde kluci zpívají svou píseň, ale není to jen tak obyčejný text ale jsou v něm příklady :D ..No sami se na to podívejte :D . Kluci jsou asi velcí počtaři :), ale tak hlavně jde o srandu :) a nehledě k tomu že jim to jako vždy sluší :D. Příjemné pokoukání.:)

One Direction Photoshoot Behind The Scenes

22. října 2011 v 19:02 | Niki
Skvělé video:) doporučuji se na něj kouknout. :)) + fotky

Twitter otázky

9. října 2011 v 23:03 | Niki
Kluci dostali otázky z Twitteru a odpovídali..Některé odpovědi jsou docela zajímavý :D
1.Harry

One Direction- have breakfast with Chris Moyles

8. října 2011 v 11:53 | Niki
Zdravím,

po projíždění youtube.com jsem našla nový rozhovor s One Direction a tak Vám se dávám odkaz. Příjemně se bavte.
Niki&Pepi

FoReVeR YoUnG

29. září 2011 v 17:50 | Pepi

Určitě Znáte ten známý hit ,který přezpívalo už tolik zpěváků že nevíte kdo vlastě vypustil ta slova jako první ? :) Ale to mi tu řešit nebudeme :) ale ten hit určitě znáte ! Píseň : FOREVER YOUNG je velice známá. Náš band si ji také vybral a přezpíval a musím říct že to dopadlo skvěle a samozřejmě se tato píseň zařadila do mých nejoblíbenějších . Vím možná to zní trošku divně ,ale opravdu uklidňuje a relaxovat při ní jde na 100% protože vnámáte jen a jen hlasy kluků :) tak a proto vám jí uveřejním i když jste jí už určitě našly na youtube.com při prohledávání videí s ONE DIRECTION :)

Red or Black

10. září 2011 v 22:28 | Niky
Naši úžasní Andílci dnes vystupovali v show Red or Black :). Na to se musíte podívat :)je to doslova bláznivý:). Kluci utíkali před bláznivým davem fanynek :D .


Co by jste dělali vy, kdyby se vám naskytla taková příležitos vidět 1D? :)
Budeme rády za každý komentář.

Song-Na Na Na

10. září 2011 v 20:37 | Niky
Přeji krásný večer všem:)
Jak se máte? Konečně se nám udělalo na víkend teplo:)"Juchuu". Po včerejším hledání na youtube:) jsem úspěšně našla song "Na Na Na" od Andílku (1D). Musím říct že písnička je opět tak skvělá jako song"What Makes You Beautiful". Proto přidávám odkaz na písničku aby jste si mohli také poslechnout + s textem!!:)

_ One Direftion_&_POKEMON_

3. září 2011 v 19:58 | Pepi
Přeji pěkný večer :) Projíždím youtube a najednou narazím na naše andílky a na jejich ,jak to jen říct , .... Prostě narazím na naše andílky s Nintenden DS v ruce a řikám tohle jsme vám ještě nepředstavily :) Tak tady jsou One Direction a Black&White Nintendo DS.

Episode 1

Videa - *Fabulous Magazine*

2. září 2011 v 19:01 | Pepi
Tak a jsou tady slibovaná videa :) Liamovo video jsme viděla nejmíň 10x :) A ostatní vypadajé taktéž skvěle :) Jen se sami podívejte :)

Liam

Náš Cute Liam je ,podle článku v časopise , ZADANÝ. Já sama tomu nechci věřit , protože Liama zbožňuju :), ale co naděláme náš slaďouš řekl že je šťastně zadaný :) kdo ví třeba za nedlouho bude volný :) (pevně v to doufám)

Video

31. srpna 2011 v 21:57 | Pepi
Ještě jedna malá věc na zlepšení nálady , při konci prázdnin :D
Naši milovaní komedianti dnes na fb hodily Video :) musím říci že už to jsou starší záběry:) Je to něco jako upoutávka na druhou knihu co vydali , upřímě netuším o čem je a kdo ji vůbec napsal ,ale slibuji že se pustíme já i Niky do pátrání a seženeme vám informace :)

Tak a teď slibované video :)))

Video Diary

29. srpna 2011 v 21:27 | Pepi
Tak a máme tu slibované Video Diary :) Náš band točil každý týden krátké video :) Je to tak trochu Crazy , kluci vyváděli před kamerou i různé blbákoviny a mluvily o mnoha věcech :) Přeji skvělou pokoukanou :)

Video Diary

Week 1

Debut Single

27. srpna 2011 v 19:17 | Pepi
One Direction vypustili 19.8.2011 svůj dlouho očekávaný videoklip:) Píseň zveřejnily už 10.8. v BBC radio1.
Debutový single se jmenuje WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL.
My (autorky blogu) jsme si singl zamilovaly. Videoklip se také povedl je točen ve stylu 50.let , je natočen v LA na pláži v MALIBU. Kromě našim 5 miláčku se tam objevily také 3 holky. Mužeme říct že jsme nebyly nadšené, ale je to jen videoklip :)

Od 14.8. dávali na facebook, Twitter odkazy na youtube kam vkládali Teasery.

Journey in X-factor

27. srpna 2011 v 18:04 | Pepi
Takže jak už víte naši miláčci vznikly 23.7.2010 :) Díky náhodě a druhé šanci od poroty :) jejich "patronem" v x-factoru byl Simon Cowell. Když oznamoval klukům že postupují nadšení neskrývali a Simonovi děkovali z celého srdce. Kluci uchváliti mnoho dívčích srdcích po celé Británii ,ale i v jiných státech evropy. Jejich první společný song v x-factoru byl v Jusge´s house TORN (by Natalie Imbruglia). Mohu říci že se jim opravdu povedla.
 
 

Reklama
free counters