One Direction-Photo

BAND

3. listopadu 2011 v 14:00 | Pepi
Krádsné odpoledne . Tyto fotky se objevily včera :) Je vidět že se kluci spolu vůbec nenudí a užívají si každou minutu :)

MilkShake City

3. listopadu 2011 v 10:19 | Pepi

Kluci zase navštívili MILKSHAKE CITY... Kokteily si moc oblíbili :) a mam pro vás 3 fotky co se objevily na TUMBLR :))

Plakát

2. listopadu 2011 v 16:57 | Pepi

A mam pro vác ještě jeden scan nejspíše plakátu. Je užasnej! Přála bych si aby mi visel na zdi :)

A Liam má opět své červené Convers ♥

Photo

1. listopadu 2011 v 13:48 | Pepi

Musím jí sem dát , je úžasná , Oni jsou prostě nádherní :) Je to jako z pohádky :) Už se nemužu dočkat videoklipu ke Gotta Be you


Móda

30. října 2011 v 20:37 | Pepi
Nenapadl mě jiný název článku než MÓDA... Kluci na ní nenechají dopstit :) Mají skvělí styl oblékání ,i když vyjímečně to je občas k pobavení :D Ale teď jsem pro vás nachystala 5 fotek , Na každé je jeden ze členů , samozřejmě poznáte který je který ,ale já si nemohu nevšimnou toho že všichni mají Brýle stejného stylu :) Jsou opravdu sehraní :) Prostě jedou v Jednom směru ♥

Harry a Louis v MilkShake City

28. října 2011 v 18:23 | Pepi

Naši kluci , teda hlavně Louis a Harry, si oblíbyli Mléčné koktejly :) mám pro vás pár fotek :) z MILKSHAKE CITY :)

*1D a Balony*

27. října 2011 v 12:13 | Pepi
Snažím se doplňovat Blogovou foto galerii o co nejvíc fotek :) a sice nejsou z posledního měsíce ,ale jsou to prostě úžasné fotky a giffy našeho bandu :) 

Určitě jste doma měli velké míče s ušima a skákali po nich po celém bytě :) Já osobně jsme jeden měla tmavě modrej a byl na něm klaun :D Naši Andilci se fotili pro Časopis TEEN NOW a fotily se na takovýchto míčích (akorát yt míče byli trošku větší než když jsme byli malí) Kluci si užily apoustu zábavy a je to vidět na následujících pár fotkách :)


Trocha barviček neuškodí

27. října 2011 v 11:02 | Pepi

Přeji krásné čtvrteční dopoledne :) Pokud to máte tak jako já venku je zatazěno a každou chvíli prší nebo alepoň mrholí a proto pro potešení sem dám pár fotek , Myslím že se do tohole sychravého počasí přímo hodí :) Trochu to rozsvítí :)


One Direction photo+remix GBY

26. října 2011 v 12:50 | Niki
Zdravím:). Nejdříve bych vám všem chtěla poděkovat, že navštěvujete náš blog, a komentujete. Jsme strašně moc rády. Velké díky ♥. Na youtube jsem našla remix k písničce GOTTA BE YOU není to vůbec špatný ale originál je nejlepší :) + fotky kluků s jejich jménem :) určitě každý najde svého oblíbence. xx ♥


* WMYB *

25. října 2011 v 22:40 | Pepi
Určitě všichni už znáte ten song , který hrajou po celé Anglii s tím že těchto 5 mladých ,krásných a nadanných kluků je všude plno. Faninky po nich šílí už skoro na celém světě a na jejich první Song se asi nezapomene. Ano Song WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL se nám vril do srdcí a asi se už jen tak nesmaže :) a pro připomenutí tohodle singlu tu mám pár giffů a fotek ... Tak si to připomeňte a až vám bude nejhuř pusťte si video klip a hned vás pohled na ONE DIRECTION zahřeje :)

*Toy Dolls*2*

25. října 2011 v 21:59 | Pepi

Už jsme vám psala o tom že naši Kluci mají vlastní panenky, dostanou se do prodeje 16.listopadu. Našla jsem fotky panenek v originálním obale , tak tady je těch 5 (pro mě) ne moc povedených figurek :)


One Direction in New Yourk

22. října 2011 v 22:00 | Pepi

Ano 1D byli v NY a natáčeli tam videoklip k songu GOTTA BE YOU ,který vyšel 18.10.2011. Videoklip se natáčel na místě zvaném Lake Placid v New Yorku , je prý hodně odlišný od předešlého a jde v něm hlavně o city.

Teen Awards - Photos

11. října 2011 v 18:47 | Pepi
Ahoj :) krásný úterní večer :) Ne dávnou jsem vám psala o Teen Awards kde One Direction zpívaly své dva singly :) Tak a dneska vám odhaluji další fotky :) Koukněte na ně :)

Zaměřeno na čepice

8. října 2011 v 23:31 | Pepi

Krásný večer :) dnes jsme se zaměřila na Hlavy našich andílků :) Řikáte si asi proč na hlavy , když vzhledově jsou pro mnoho holek dokonalí ? ... No přesněji jsem se zaměřila nato co nosí na hlavách tedy čepice, čapky , kšiltovky a další různé FUNNY věcičky :) Kluci mají opravdu dobrý styl a jsou pro každou zábavu ...

Harry&Louis

8. října 2011 v 15:23 | Niki
To že kluci dokážou vypadat na fotkách bláznivě, vážně, roztomile až přímo k sežrání:) víme všichni. Ale k těmto fotkám opravdu nevím co napsat. Oni jsou jak nějaká rodinka "maminka s tatínkem" :) :D. Kluci někde zmiňovali že Harry a Louis plánuji nebo už spolu bydlí:). Nevím přesně, nechci vám lhát. Ale i tak tyto fotky jsou ňuňu O:) ..
(omlouvám se za kvalitu fotek lepší jsem nenašla)

*In Sweden*

2. října 2011 v 19:57 | Pepi

Ahojik, mame tu neděli večer. Jak ste určitě četli, tak se Band vrátil v pátek z New Yourku ,ale jen co kluci přiletěli zpátky do Londýna tak zas letěli do ŠVÉDSKA.

A já vám přináším první fotky :) kluci měli autogramiádu a bohatý program :) Další informace vám napíšu jen co se něco více dozvím :) děkuju a tady jsou fotky :)


Úžasná fotka (trošku horší kvalita) ♥

One Direction & Bazén

25. září 2011 v 17:02 | Pepi
Krásná Neděle že :) Jsou tu slibované fotky ANDÍLKŮ :) A jak jsme včera nakousla Kluci budou mokří od hlavy až k patě :)
Je to užasné, Téměř dospělí band se dokáže chovat jako malé rozpuztilé štěně :). To na nich taky Milujeme :) , Jsou užasní a jde vidět že se nepřetvařují , mají svuj styl a jejich humor je skvělí ,ale zdá se mi že není pro všechny :) Samozřejmě to pro nás neplatí :) Neříkám že všechny jejich Tweety , FB statusy nebo i něco co osobě řeknou hned chápu ,ale přece jenom Angličané mají svoje vtipy a ty málo kdo pochopí :) ale kdo by tyhle Slaďouše nechápal :)

Tak a Dost povídání , mám pro vás Video , Fotky i Animace :) tak doufám že se budou líbit , ale o tom nepochybuji :))

Tak se Jukněte :)


*_* Sladce Vypadající *_*

23. září 2011 v 23:03 | Pepi
Krásný Páteční večer :) Slibované Fotky :) Jsou užasné,famózní, skvělé,sladké a hlavne jsou nanich jen naši ANDÍLCI . :)) ....
Přišla jsem z venku a mám chuť se tu vypsat ,ale ne :) ... Opravdu slibované fotky , které jsem si myslela ,že sem už ani nedorazí , ale nakonec je sem dám :) tak krásné pokoukáníčko :)))

G-A-Y

22. září 2011 v 21:35 | Pepi
Velice úsměvné že ?! :D G-A-Y je nazev klubu kde naši Andílci 17.9. vystupovali.
Musím říci že mě nazev klubu docela udivil překvapil a pobavil :D ale dost mích udívů.

Kluci dostali Dortík , ale za co a nebo jestli patřil Niallovy opožděně k narozeninám nevím.
Mám tu pro vás 2 videa , pár animací a docela dost fotek :) Přeji krásné pokoukání :))

Jako ŠMOULOVÉ

21. září 2011 v 21:06 | Pepi
Nedávno jsme tak prolejzala Blogy a Internet , Zaujala mě jedna fotka :) Jak už prozrazuje Název Članku jedná se o Modrou barvu :D Musím říct že je to naprosto dokonalé :D , ale stale jsme ještě nezjistila Proč tak vypadali a co vubec vyváděli , ale nejspíše to bylo záměrné :) Nejdříve mi to připadlo jako by si dal někdo práci ve PhotoShopu , Ale jukněte samy :)))

MILUJEME MODROU :D

**Harry a Louis**

21. září 2011 v 20:40 | Pepi
Přeju krásný večer :) Po dlouhém a dlouhém přebírání fotek Andilků v mém notebooku jsme se dohrabala ke konci :) Utřídit všechny fotky do složek tak abych našla co potřebuju musím vám říct že už to přebírám 3 odpoledne a stale jsme se uplně nodohrabala ke konci :) Ale aby náš blog o našich miláčcích neochořel tak jsme se rozhodla si vzít do parády naše dva kluky a to konkrétně HARRYHO A LOUISE. Už jsme vám představila Lirry (Liam a Harry) , ale teď jsem našla docela dost starších fotek těhle dvou Slaďoušků :) tak konec povídání a tady jsou ♥

LOUIS & HARRY


Užasná animace :) Já osobně to celé video zbožňuju :D Harry si i o pusu dokáže říct

*-* Lirry *-*

30. srpna 2011 v 19:39 | Pepi

*-* LIRRY *-*


Takhle faninky začaly nazývat 2 kluky z Bandu.
Uhádnete které ? Je to naprosto jednoduché :)

Naši andílci :)

30. srpna 2011 v 14:20 | Pepi
Hi guys :) Tak je tu krásný nový den a musím říct že u nás ve městě je zima i když chvílema vykukuje sluníčko zpoza mráčků :)
Kdo ví copak dělají naši andílci :) jaké mají počasí a náladu ? :D no docela by se nám to líbilo vědět :)

Mužem vás poprosit o pomoc ? :) Bravo se na FB ptá jaký plakát by čtenáři chtěli mít v časáku :) http://www.facebook.com/topic.php?topic=15365&post=93600&uid=170628815289#!/topic.php?uid=170628815289&topic=15365 na této stránce mužete psát svoje tipy :) pokud se vám náš bend zamlouvá bylo by od vás fajn nás podpořit :) je faktem že se o nich zde ví málo a nikde v časopise nejspíš zatím nebyli.

Tak a teď par užasných fotek našich oblíbenců :)

Tak jedna v orandžové :) moc moc moc povedená :)

Nejnovější fotky :)

27. srpna 2011 v 22:49 | Pepi
Mame tu nejnovější fotky :) Musím říci že jsou moc povedený :)
Musím říct že tady Harry vapadá asi nejlépe :) Jeho vlasy rostou neuvěřitelnou rychlostí a ty kudrliny a sladký usměv ho dělá doslova k nakousnutí :), šedé sáčko a stylový puntíkatý motýlek se k němu dokonale hodí :) Harry vypadá stale líp a líp :)

Old Photo

27. srpna 2011 v 21:50 | Pepi
Tak a jsou tady Fotky. Nejsou nejnovější ,ale je to výběr těch nejhezčích fotek z doby x-factoru a těsně po x-factoru :)
Tak tohle je uplně první fotka naší Pětky :)
 
 

Reklama
free counters