Liam Payne

Liam- bez trička

29. ledna 2012 v 23:00 | Niki
Holky v LA mají určitě super podívanou. Koukat se, jak Liam si to kráčí bez trička. :D
Kdo z Vás by to bral? :)

Liam

28. prosince 2011 v 12:42 | Niki
Jedna fotka z Twitteru, kde Liam je nejspíš na stadioně. Strašně mu to tam sluší, co myslíte vy?

Liam je ostříhaný

16. listopadu 2011 v 22:10 | Niki
Velká novinka!! Liam se nechal ostříhat, ale nebojte se není to tak hrozný. Mám pro Vás fotky jak to nakonec všechno dopadlo:) . No posuďte sami jestli je to tak hrozný? :) Mně se to tedy líbí:) .

Liam s MilkShake

30. října 2011 v 22:35 | Pepi

Tak a jedna na dobrou noc ... Tu fotku jsem našla dneska asi před hodinou a musím ji sem dát ... Všem přeji dobrounoc :) a se zvýšenou teplotou odcházím spát :)

Kdo by si nedal :)

A jako vždy mu to neuvěřitelně sluší ♥

Liam se Vrátil z Mrtvích

28. října 2011 v 17:07 | Pepi

Ahoj :) neděste se titulkem článku , momentálně se nic hrozného nestalo ,ale tohle stojí zato uveřejnit , aby jste si to přečetli :)

Co možná nevíte - LIAM

26. října 2011 v 22:25 | Pepi
Možná Ano - Možná Ne ... asi to není žádné tajemství co se hodlám napsat do těchto článků s názvem "Co možná nevíte" ,ale třeba to opravdu všechno nevíte :) a bude pro vás něco novinkou jako pro mě :) a teď už k věci :)

Jako první na řadu jde LIAM PAYNE

Olg Giffy - Liam

24. října 2011 v 16:52 | Pepi

Mám pro vás Giffy svého největšího oblíbence Liama:) Jsou z doby X-factoru a než radikálně změnil účes :) Přeji Krásnou podívanou :)

Happy Birthday LIAM

29. srpna 2011 v 16:27 | Pepi
Musím říci že jsem od včerejška jak na trní :) Dneska má jeden člen našeho Boybandu narozeniny :) Je to muj milovaný Liam :) Našemu hnědoočkovi je 18 :) ano už je velký a může spoustu věcí co dříve nemohl (jak mu tweetnul Harry).

Takže Přesně před 18 lety se v městečku Wolwerhampton narodil Liam James Payne. Kdo by to do toho rozkošného miminka řekl že až vyroste do 15 let přihlásí se do X-factoru a dostane se až do Judge´s house , jenže Simonovi se Liam ještě nezdál zralý na postup a poslal ho domů. Liam se nadal a vrátil s eo 2 roky v plné kráse a síle :) Ohromil svým užasně vyspělým hlasem a pak se dostal do tohoto užasného BANDU - ONE DIRECTION .

A proto určitě s námi autorkami blogu *Pepi a Niky* popřejete Sladkému Liamovi všechno nejlepší a ať se mu daří s kluky dál.

New photos - Liam

28. srpna 2011 v 16:22 | Pepi
Náš milí Liam změnil trochu učes :) jak ste si mohli všimnou že nosil sestřih alá "Justin Bieber nežse ostříhal" ale myslím si že by mu asi všechny Fanynky vynadali kdyby i on schodil svou užasnou hřivu :) Zvolil přirozenější styl , trochu rozčepýřený ale zaroveň sexy rozcuch. I vlasy mu hází více odlesku než jen tu světle hnědou kterou měl :) a Liam začal hodně nosit kostkaté košile které mu opravdu moc moc sluší :)


Tmavé džínsy s volnám rozkrokem k tomu do tmavě modra sladěné tričko, pletený šedý světřík a cool kotníkové světlé boty , skvělí Liamův styl a jako doplněk Stylové sluneční brýle :)

Old Photos - Liam

28. srpna 2011 v 12:05 | Pepi
Přeji všem krásné ráno :) Není nic lepšího ke psaní než pít kakao a poslouchat náš užasný band :)
Dneska tu máme fotky Liama :) Vybrala jsme ty nejhezčí od X-factoru 2010 :) Musím se přiznat že jich mám v počítačí nejvíc , protože tenhle sladce vypadající klučina mě vzal za srdce hned jak jsme ho uviděla :) A zitra Náš milovaný Liam slaví 18. narozeniny , už bude dospělí ale co jsme zjistily tak Liam prý nepije :) je to pašák .

Tak a tady máme fotky :)

Tady máme Liam ještě malinkého :) Už od malička mu šel zpěv a to je dobře :)

Liam James Payne

26. srpna 2011 v 22:32 | Pepi
Vážení a milí , s radostí vám představuji Liama Jamese Payna
Užasné hnědé vlasy, krásné hnědé oči, roztomilý kukuč a krasně tělo není vše co se dá Liamovi říct. Tohle hnědooké roztomilé stvoření vysoké cca 178 cm se narodilo 29.8.1993, je z města Wolverhampton a jeho znamení je Panna.
 
 

Reklama
free counters