Začátek snu 23.díl

7. února 2012 v 20:37 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování
FF od Blondíe se řítí ke konci...Je tu předposlední díl :)

Začátek Snu 23.díl


Když jsem ráno otevřela oči, uvědomila jsem si, že už to je naposled co vidím tenhle pokoj. Ještě se zalepenýma očima, jsem hledala pod polštářem mobil, žádná sms. Slzy se mi opět hrnuli do očí, ale stále jsem si připomínala, že už zbývají jenom dvě hodiny. Bylo pět ráno, ale na letišti jsem musela být nejdéle hodinu před odletem. Dobalila jsem posledních pár věcí, oblékla se, v rychlosti jsem navštívila koupelnu a šla dolů na snídani. Všichni ještě spali, domluvili jsme se, že je probudím, až budu připravená. Ale i když už bylo půl šesté a moje zavazadla už ležela před dveřmi, psychicky připravená jsem se rozhodně necítila. Probudila jsem rodiče a zatím šla k Rachel do pokoje, abych ji řekla ahoj. S námi na letiště nejela, musela do školy a to by z letiště už nestihla. Chvilku jsme si povídali, když na mě ze zdola zavolala Kate, že už můžeme jet. V rychlosti jsem Rachel objala a seběhla schody. Cesta na letiště nebyla moc dlouhá a já byla myšlenkami úplně jinde, takže než jsem se nadála, stála jsem před letištní ochrankou, dál už jsem musela sama. "Rádi jsme tě poznali, Míšo. Doufám, že se ještě někdy uvidíme, ozvy se nám hned jak dorazíš." Řekl Mike a podal mi ruku. "Děkuju moc za všechno a nebojte se, napíšu hned, jak přistaneme." Objala jsem se s Kate a prošla letištní přepážkou. Naposledy jsem jim zamávala.
Podívala jsem se na hodinky, bylo půl sedmé, měla jsem ještě čas. Sedla jsem si na lavičku a vyndala mobil s nadějí, že jsem přeslechla smsku, ale nic. Rozhodla jsem se tedy, že aspoň napíšu rodičům. "Míšo?" Zastavilo se mi srdce, a když jsem zvedla hlavu, přede mnou stál Niall. V tu chvíli jsem absolutně nevěděla co dělat, jestli brečet nebo se smát. V hlavě mi zrovna běžela jediná otázka a tu jsem řekla i nahlas. "Co tady děláš? Sem můžou už jenom cestující." Pořád na mě upíral své modré oči, ale já jsem tomu pohledu prostě musela uhnout, bohužel směrem na tabuli, kde byla výzva k nástupu do letedla. Vstala jsem a chystala se jít nastoupit. "Přišel jsem se s tebou rozloučit, přece jenom včera to nebylo tak, jak jsem si představoval." "A jak sis to představoval?" Byla jsem celá nesvá a stále jsem upírala oči na lidi, co nastupovali do mého letadla, které by mělo během pár minut vzlétnout. On na mě, ale beze slova koukal. "Promiň, já na tohle nemám čas, sem ráda, že si se ukázal, ale už musím jít. Ahoj" Řekla jsem a zamířila směrem k letadlu. Najednou mě, ale chytil za ruku a přitáhnul si mě k sobě. Chytil můj obličej do dlaní a dal mi pusu. Byla jsem jako omráčená, v tohle jsem doufala celou dobu, ale zároveň si byla jistá, že se to nikdy nestane. Nevím, jak dlouho jsme se tam líbali, ale když jsem se odtáhla a podívala se mu do očí, věděla jsem, že na ten pohled nikdy nezapomenu. Začali mi téct slzy po tváři, při představě, že ho nejspíš vidím naposled a při pohledu do jeho očí, jsem si uvědomila, že v tom nejsem sama. "Já…já musim už jít." Vysoukala jsem ze sebe a dala mu naposled pusu. Otočila se a nastoupila do letadla.
Nenáviděla jsem se za to, že jsem ho tam nechala takhle stát. Nechtěla jsem ho opustit. Nemáte nejmenší představu o tom, jak mi v tu chvíli bylo, ale dveře letadla se už zavřeli a já svoje rozhodnutí bohužel už nemohla změnit.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hipís Hipís | 7. února 2012 v 21:06 | Reagovat

nejhezčí díl :) kdybych tady nebyla vytlemená kvůli něčemu tak se snad i rozbrečím :D

2 Nikki Nikki | 7. února 2012 v 21:10 | Reagovat

Škoda že už je to předposlední díl:) Ale jsem zvědavá jak to dopadne:)

3 Konfu Konfu | 8. února 2012 v 9:49 | Reagovat

Super,jako vždy..Doufám že nakonec budou spolu,že za ním Niall i s klukama odletí..:-)

4 Klaudi* Klaudi* | Web | 8. února 2012 v 18:19 | Reagovat

Ten koniec bol veľmi pekný a dojímavý ;(
Tak snáď v poslednom dieli to bude happy end :)

5 Fanynka :D Fanynka :D | 9. února 2012 v 12:48 | Reagovat

Kráásný <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters