Začátek snu 21.díl

27. ledna 2012 v 14:00 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování
:) a další díl :)

Začátek snu 21.díl


Až když jsem růže donesla do kuchyně všimla jsem si,že je v nich malý lístek. -Chybíš mi.- Byla jsem si jistá, že to je od Nialla, ale co jsem mohla dělat, teď jsem chodila s Austinem. Vim, že kdybych se mu ozvala, tak to nedopadne dobře. Dala jsem kytku do vázy, když najednou zazvonil zvonek u dveří. Šla jsem rychle otevřít. "Jéé, ahoj zlato." Řekla jsem a vlepila Austinovi pusu na tvář. "Počkej chvilku, jenom se skočim převlíct a hned jsem tady." Zavolala jsem na něj už ze schodů a bežela nahoru. Rychle jsem se převlékla, učesala si vlasy, navoněla se a pospíchala zase dolů do kuchyně za Austinem. Když jsem tam přišla radost, ale rázem zmizla. Austin stál u vázy s kytkama a držel v ruce ten lísteček. "To je od tý tvý popový hvězdy?" Řekl naštvaně. Já jsem jenom stála ve dveřích, co jsem mu mohla říct. "Ozvy se mi,až si uděláš jasno v tom kdo je pro tebe důležitejší." Už jsem jenom slyšela bouchnutí dveří a já se sesunula k zemi, co teď budu dělat.
Dny utíkali hodně rychle a musim si říct, že za poslední týden pobytu, se nic nezměnilo. Austin mě ve škole skoro ani nepozdravil a Niallovi sem vědět vůbec nedala. Vůbec jsem si neuvědomovala, že už mi zbývají jenom poslední dva dny. Do tý doby co jsem u sebe na stole našla letenku do Čech.
A v tu chvíli, jsem si uvědomila, že to nemůžu takhle nechat. Vzala jsem mobil a rychle namačkala smsku.-Potřebuju s tebou mluvit. Přijď ke kinu.Míša.- Popadla jsem mikinu a šla pomalu ke kinu, který bylo tak pět minut cesty. Nečekala jsem dlouho a za chvíli jsem v dálce zahlídla Austina. "O co jde?" Řekla sotva ke mě došel. "Víš přemýšlela jsem, a už jsem si udělala jasno.Mrzí mě jestli jsem ti nějak ublížila, ale za dva dny odjíždim a stejně by to nemělo cenu. Jenom jsem to chtěla aspoň trochu urovnat než odjedu." Samozřejmě jsem mu neřekla, že je pro mě přednější Niall, na co to ještě víc komplikovat. "Já to chápu, vim, to moc dobře, že by to nemělo cenu a promin, že jsem byl tak nepříčetnej. Doufám, že sis to tady užila a že se ještě někdy ozveš." Řekl Austin a obejmul mě.Podívala jsem se na hodinky, už nemám moc času. "Děkuju, ráda jsme tě poznala." Vlepila jsem mu pusu na tvář a vyrazila. "Ahoj" Zavolala a naposled jsem a naposled jsme se střetli pohled.
Všem je asi jasný kam jsem měla namířeno. Zazvonila jsem se na dveře a čekala. Najednou se otevřeli a ve dveřích stála vysoká hnědovláska. "Ahoj,co potřebuješ?" Řekla s usměvem. A já jenom zůstala zírat. "Kdo je to zlato?" Ozval se z pozadí Niallovo hlas. "Už nic." Řekla jsem a rychle jsem se vydala po příjezdové cestě pryč, slzy mi začali téct po tváři. Jo pěkně jsem to zvorala. "Míšo!" ozvalo se od domu, ale já ani neměla na to se otočil. Rychle jsem zašla do parku a sedla si na lavičku.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dictioner Dictioner | 27. ledna 2012 v 22:14 | Reagovat

Úžasný :]*

2 Mishell Mishell | 28. ledna 2012 v 1:46 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat na další díl. Sem zvědavé jak to dopadne :)

3 Lotte Lotte | Web | 28. ledna 2012 v 12:26 | Reagovat

Jo tohle je skvělý příběh

[2]::Jo to já taky :)hrozně zvědavá

akorát jsem doufala,že si vybere Austina a Nialla přenechá nám :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters