Začátek snu 20.díl

24. ledna 2012 v 15:23 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování
Vím že teď byl delší čas vorázek ,ale konečně se nám trošku autorka rozepsala :) Mám říct že se máte na co těšit :) takže Hezké počteníčko :)

Začátek snu 20.díl


"Promin, já..." Opatrně jsem se odtáhla. Niall na mě jenom koukal se smutným výrazem ve tváři. "Musim jít domů." Otočila jsem se a odešla. Co to je dneska za den? Vždyť Niall je můj kámoš a to samý Austin. Co mám teď dělat. Při představě, že po víkendu přijdu do školy a uvidim Austina mi naskočila husí kůže. A pak Niall. Já mu nechtěla ublížit, mám ho ráda, ale vždyť tady nebudu věčně tohle by nemělo cenu. Dokola mi v hlavě běželi myšlenky, které směřovali jenom na ty dva.

Doma jsem byla taky jako tělo bez duše, když mi do pokoje přišla Rachel. "Míšo, co se s tebou dějě?" řekla jakmile ze sebou zavřela dveře. Z mého výrazu asi pochopila, že se mi o tom nechce moc mluvit. "No tak řekni mi to.Co se stalo?" usoudila jsem, že bude asi nejlepší to někomu říct. Takže jsem ji převyprávěla, co se dneska stalo. A reakce byla přesně taková jakou jsem očekávala. "Cože? Niall tě políbil? Páni. Co teď budeš dělat?" Bylo vidět, že je z toho nadšená o dost víc než já. "Já sama nevim." Řekla jsem a zabořila hlavu do polštáře. "Rachel, půjdu spát jsem unavená." Během chvilky jsem byla v pokoji sama. Přemýšlela jsem dlouho do noci až jsem z toho usla. Ráno mě probudilo zvonění telefonu, volala Kelly. "No?" Ospale jsem zvedla telefon. "Míšo, co blbeš? Co se včera stalo? Austin je z toho dost špatnej. Musíš si s nim promluvit." vychrlila na mě do telefonu. "Já sama nevim, včerejšek byl jedno velký překvapení." "Kolem druhý se u tebe stavit a nějak to vyřešime." Řekla a zavěsila. Podívala jsem se na telefon a tam dvě zprávy. Od Austina a Nialla.
-Míšo, omlouvám se za ten včerejšek, jsem vůl, myslel jsem si, že si to cítila stejně, ale asi jsem se splet. Promin nechal jsem se unést. Jenom chci aby si věděla, že bych byl rád kdyby jsme včerejšek nechali plavat a zůstali kámoši, jako dřív. Mrzí mě to. Niall- Jo mě to taky mrzí, pomyslela jsem si a otevřela druhou smsku. -Děkuju ti za včerejší večer, i když sis ho očividně neužila tak jako já. Omlouvám se, ale doufal jsem, že by to mezi námi mohlo být jinak. Austin- Tak a co teď. Při pohledu na hodinky jsem zjistila, že už je jedna hodina. To jsem vážně spala tak dlouho? Šla jsem dolů, celá rodina byla už po obědě a zrovna se chystali na návštěvu k příbuzným. Nechtěla jsem se do toho mýchat tak jsem je požádala jestli bych nemohla zůstat sama doma. Kupodivu souhlasili.
Šla jsem ještě do koupelny a když jsem se vracela do pokoje zazvonil zvonek od dveří. To už jsou dvě? Běžela jsem dolů ze schodů otevřela dveře a zůstala zírat, stál tam Austin. "Ahoj." Řekl, ale já na něj furt nechápavě zírala. "Víš, neodespala si mi na smsku, tak jsem si řekl, že bude nejlepší, když přijde osobně." Nevím proč jsem to udělala, ale beze slova jsem k němu přišla a vrátila mu tu pusu, na kterou včera čekal. On mě jenom s úsměvem obejmul, když já najednou přes jeho rameno zahlídla pro mě už známý džíp, který se v zápětí rozjel. V tu chvíli jsem to hodila za hlavu. "Nechceš jít dál?" Zeptala jsem se, stále překvapeného Austina. Nebudu vám popisovat, jak to bylo dál. Ve zkrácený formě, jsem s Austinem začala chodit. A co se týče Nialla? O tom se dobrý dva tejdny neslyšela. A konec prázdnin se pomalu blížil. Jo s Austinem jsem byla šťastná, ale pořád jsem myslela na Nialla. Snažila jsem ty myšlenky zahnat, už jenom proto, že jsem věděla, že loučení s nim by bylo o dost těžší.Když ale jednoho dne jsem přišla domů a na prahu u dveří ležela kytice růží.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alyumin Alyumin | Web | 24. ledna 2012 v 19:17 | Reagovat

Áá..to je úžasné ^^ Ať si vybere Nialla! :P

2 Dictioner Dictioner | 24. ledna 2012 v 22:12 | Reagovat

Zvědavá na pokračování ! :]*

3 Lucy_1D Lucy_1D | 25. ledna 2012 v 14:54 | Reagovat

ať si vyber Nialla! :D...prosííím! :D :]

4 csa csa | 26. ledna 2012 v 18:10 | Reagovat

kdy bude prosím další ?? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters