Začátek snu 19.díl

10. ledna 2012 v 17:35 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování
Tak a je tu další díl :) a malí vzkaz od Autorky :)

Omlouvám se, že jsem se v předchozích dílech trochu ztratila v jménem. Takže pro jistotu. Kelly je spolužačka (vím, že v minulém díle byla chyba.)
Kate a Mike jsou rodiče. Rachel je "sestra" a Austin,kamarád Kelly. Myslim si, že kluky z 1D ani vypisovat nemusim Tak se ještě jednou omlouvám, sama jsem se do toho už trochu zamotala.

Začátek snu 19.dílHned pro začátek dne mi náladu zlepšil Austin. "Míšo!" Zavolal jakmile jsem vstoupila do školy. Otočila jsem se po hlase. "Jé ahoj, tak jak dneska je?" Zeptala jsem se a on mi do ruky se smíchem vrazil lístek. "Víš všimnul jsem si, že v našem kině dneska daváj film Kamarád taky rád a vim, že se ti dost libí. Tak jsem nám koupil lístky, doufám, že máš dneska čas." Vychrlil ze sebe. "Jéé děkuju, udělal si mi radost. Věř mi, že na tohle si vždycky čas udělám, ale teď už musim na hodinu, tak v 7 před kinem." Dala jsem mu pusu na tvář a zamířila do třídy. Škola utekla rychle děják,občanka,angličtina,tělocvik a šlo se domů.
Odpoledne nebylo ničim zajímavý jenom jsem poslouchala písničky, nebo si chvilkama povídala s Rachel. Když bylo asi šest hodin usoudila jsem, že bych se mohla jít pomalu připravit, když mi najednou zazvonil mobil. "Ano?" Zvedla jsem telefon. "Ahoj Míšo, tady Niall, neměla by si na mě večer čas?" A sakra, pomyslela jsem si. Nemůžu se na Austina vykašlat, ale na druhou stranu. "Víš, slíbila jsem kámošovi,že s nim dneska půjdu do kina." Řekla jsem opatrně. "Aha skvělý tak nic." Zněl naštvaně. "Ale můžu se za tebou stavit až půjdu domů, ráda bych tě taky viděla." Zkusila jsem to ještě zachránit. "Ne nemusíš si dělat starost. Ahoj." "To je v pohodě, kdy mám přijít?" "Tu tu tu." Zavěsil, nechápavě jsem zůstala zírat na telefon. Zkusim se mu po kině ještě ozvat.
Rychle jsem zaběhla do koupelny namalovala se, oblíkla,umyla si hlavu a pomalu se vydala ke kinu. "Ahoj" Už z dálky jsem viděla Austina, který šel ke mě s hlasitým pozdravem, hned jak mě zahlídnul. "Máme osmou řadu." Řekl, když jsme vešli do sálu. usedli jsme a vzápětí začal film. Nevim proč, ale tenhle film, mě prostě nikdy neomrzí. Blížil se konec, ta dokonalá část, která byli komicky pojata jako z pohádky. Já ten film prostě miluju, když najednou jsem ucítila, že mě Austin chytl za ruku. Jenom jsem se na něj usmála, i když jsem byla trochu v šoku. Po filmu, mě šel doprovodit domů, ale já furt měla v hlavě to, proč se Niall naštval, on na mě přece taky nemá čas furt. Byla jsem duchem trochu nepřítomná, když jsem si najednou uvědomila, že už jsme před našim domem. "Tak mockrát děkuju, za kino, byl to fajn večer." Pokusila jsem se říct s úsměvem. Když se ke mě Austin naklonil a dal mi pusu. "Taky děkuju." usmál se, ale furt u mě stál nebezpečně blízko, jak kdyby čekal, že mu jí vrátim. Tohle už byl opravdu šok. "Ahoj." řekla jsem a rychle zašla do domu.
Sotva jsem za sebou zavřela dveře,otevřela jsem na mobilu novou zprávu a rychle napsala. -Ahoj,už jsem doma, doufám, že si na mě najdeš ještě čas, jestli jo, tak za 10 minut v parku. Míša.- Jenom jsem pozdravila rodinu a opět vystřelila z domu došla jsem do parku, ale Nialla nikde neviděla. Zatím jsem si sedla na lavičku. Uběhlo asi 15 minut, ale on furt nikde. Zkusila jsem vytočit jeho číslo. "Ahoj, mám na tebe vůbec čekat?" Řekla jsem jakmile jsem slyšela,že to zvedl. "Promin, já nečekal, že ještě napíšeš, ale už jsem na cestě." Řekl a opět to položil. Seděla jsem ještě asi pět minut na lavičce a nečinně koukala po okolí a přemýšlela o Austinovi. Když najednou mě někdo za zadu obejmul. Pořádně to ve mě hrklo a vzápětí se za mnou ozval bouřlivej smích. "Víš jak jsem se lekla?"Řekla jsem ještě vystrašeně. "Promin, když mě to nedalo." Nevinně se na mě podíval těma svýma modrýma očima. "Já jenom sem rád, že tě vidim." Je fakt, že hodně dlouhou chvíli jsme spolu nikde nebyli sami. Sednul si vedle mě a chvilku jsme si povídali, když najednou se zeptal, jaký bylo kino a podíval se jinam. "Ale jo fajn, co ty si dneska dělal?" Odvětila jsem s úsměvem. "S kým si tam vůbec byla?" Řekla, aniž by odpověděl na moji otázku. S kámošem, říkala jsem ti to a neni to jedno?" Vážně jsem nechápala o co mu jde,zase jsem slyšela ten tón jeho hlasu, který zněl stejně jako v tom telefonu. "Asi už radši půjdu domů." Zvedla jsem se z lavičky. "Ne Míšo počkej,omlouvám se, já jenom....." Rychle vystřelil za mnou. "Jenom co? Nechápu, proč se mě tak vyptáváš, a proč seš tak nepříjemnej, já se na tebe těšila a ty pak takhle." Najednou ke mě přistoupil, tak blízko, že nás od sebe dělilo jenom pár centimetrů. "Mrzí mě to, ale asi jsme prostě jenom žárlil. Chyběla si mi." A najednou mě políbil na rty.....
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 10. ledna 2012 v 21:17 | Reagovat

To je super! :) miluju tenhle příběh! :D...a nějak se to tam začíná vyvýjet :) je super a chtěla bych poděkovat autorce že si udělá vždycky čas na psaní :)...

2 Lenušíík Lenušíík | E-mail | 14. ledna 2012 v 20:36 | Reagovat

Úžasný příběh !!! :-)

3 Lenušíík Lenušíík | E-mail | 15. ledna 2012 v 17:02 | Reagovat

Kdy bude další díl už se nemůžu dočkat :)

4 Dictioner Dictioner | 18. ledna 2012 v 15:52 | Reagovat

Další díl!

5 Barča Barča | 18. ledna 2012 v 16:59 | Reagovat

Kdy bude další díl ??? už se nemůžu dočkat ,a hlavně měl být už včera ne ? ;-)

6 oneband-czfans oneband-czfans | 18. ledna 2012 v 17:06 | Reagovat

Ano holky ,ale taky nejsme nesmrtelní ,ale určitě se k vám dostane nejdéle v pátek

7 Dictioner Dictioner | 19. ledna 2012 v 20:07 | Reagovat

[6]:Jen je to hrozně napínavý :D

8 nwm nwm | 22. ledna 2012 v 17:04 | Reagovat

Prosimtě ,kdy bude další díl ?? já myslela ,že bude nejpozději v pátek ...

9 oneband-czfans oneband-czfans | 22. ledna 2012 v 17:54 | Reagovat

Bude v uterý :) konečně se dočkáte :D a musim říct že se máte naco těšit , omlouvám se ale v patek jsme to už nestíhala sem dát :)

10 kat kat | 22. ledna 2012 v 20:46 | Reagovat

kdy bude dalsi dil?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters