Začátek snu 16.díl

27. prosince 2011 v 10:31 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování
Tak je tu Úterý a další díl našeho příběhu :)

Začátek snu 16. dílVzápětí mi zazvonila smska. -Míšo, promin, ale zrovna máme rozhovor pro časopis. Nešlo by to až tak kolem osmý? - Skvělý a jsem v tom sama. -Jo dobře, tak kde?- Mezitím jsem stihla dojít domů, pořád jsem koukala na mobil, ale odpověď nepřicházela. Skvělý, kvůli pár minutám, co jsme byli spolu, jsem teď hlavní téma ve škole a on najednou nemá čas. Já to takhle nechci. Jasně je slavnej, nebude mít čas furt, ale vždyť tohle přece není jenom můj problém, nebo snad jo? A navíc, stejně jsem se ho chtěla zeptat na ten titulek. Tak proč neodepisuje. Zalezla jsem do pokoje a pustila si písničky na plný pecky, potřebovala jsem trochu vypnout. Lehla jsem si do postole a zírala do stropu. Když jsem, zdálo se mi že po chvíli, otevřela oči, venku už se stmívalo. Začala jsem zmateně hledat mobil po celém pokoji. Když najednou se rozeznělo moje vyzvánění. Zvedla jsem peřinu a mobil vypadl na zem. Rychle jsem ho zvedla. "Ano?" řekla jsem udýchaně do telefonu. "Míšo, tady Niall, proč my neodepisuješ? Čekám na tebe v parku." To už je tolik? "Promin, usnula jsem, hned tam budu."
Zavěsila jsem a začala lítat po pokoji, vzápětí jsem vyběhla z domu. Rychlím krokem, jsem se hnala k parku, když najednou jsem už z dálky viděla jeho siluetu. "Ahoj." Zavolala jsem. "Ahoj, tak co si potřebovala?" otočil se směrem ke mně. " Sice nevím, jestli si se dneska už koukal na internet, co o nás psali, ale vlastně jsem ti chtěla jenom říct, že vážně nestojím o to, aby psali o mě v novinách a už vůbec ne o tom že jsem další do tvojí sbírky." Najednou jsem začínala být docela naštvaná. A na něm bylo vidět, že to očividně ještě neviděl. "Já….já nevim, co říct. Omlouvám se ti, rád bych řekl, že si s tim musela počítat, ale chápu, že tě do toho nemůžu jen tak zatáhnou. A další do mojí sbírky? Je to bulvár Míšo, snad tomu nevěříš." Řekl úplně vážně. Nesmíte se mě ptát, proč jsem to udělala, sama to nevím a věřte nebo ne do teď mě to mrzí, že jsem taková byla a nedokázala mu, prozatím, věřit. Ale prostě jsem to udělala. "Víš ty co? Já vlastně ani nevim, čemu mám věřit." Otočila jsem a chtěla odejít, když mě najednou chytil za ruku a zabránil mi v tom "Míšo! Sama si mi říkala, že oba dva jsme si prožili svý a prostě oni to jenom zveličili, není to vůbec, tak jak to napsali, ty si úplně jiná než ostatní holky." Řekl mi a já měla najednou slzy v očích. "Všichni kluci jsou prostě stejný! A je úplně jedno, jestli jsem v Čechách nebo tady."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 27. prosince 2011 v 12:23 | Reagovat

ahojky promiň, tvoje příběhy jsou super ale nemyslíš že ti tu chybí pokračování č.15? :)

2 Pepi a Niky Pepi a Niky | 27. prosince 2011 v 12:37 | Reagovat

omlouvám se , jedna technická chyba :) hned napravím

3 Lucka Lucka | 27. prosince 2011 v 16:40 | Reagovat

[2]: ok :D ...páč ten příběh se mi dost líbí a nerada bych tam o něco přišla :)

4 Hipís Hipís | 1. ledna 2012 v 13:28 | Reagovat

Hele já jen tak nebyl by už další díl? :D

5 oneband-czfans oneband-czfans | 1. ledna 2012 v 13:57 | Reagovat

Docházej nám díly :(, máme poslední napsaný zatím , autorka měla dlouhý oraz ... takže v úterý vyjde 17.díl a pak se uvidí co dál ... Omlouváme se

6 Gabika Gabika | 1. ledna 2012 v 21:25 | Reagovat

Dobrý...ale nakonec stejně budou spolu...:) Snad...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters