Začátek snu 6.Díl

22. listopadu 2011 v 17:07 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování

Začátek snu 6.dílCestou domů jsem byla myšlenkama úplně jinde, Rachel vedle mě naskakovala a pořád píštěla stejně nesnesitelně jako na koncertě a všechno podrobně vyprávěla Mikovi. Přijížděli jsme před dům a já bez dalšího vybavování zamířila do svého pokoje. Všechny věci naházela do skříně, dala si sprchu a se sluchátky v uších zalehla do postele. Potřebovala jsem se pořádně vyspat, dneska se toho na mě stalo až moc. V hlavně mi pořád, ale zůstala myšlenka, jak to Niall myslel? Nemohla jsem to pochopit a taky, jsem za žádnou cenu nemohla usnout. "Because of you my life has a purpose. You helped me be who I am today I see myself in every word you say……" zase ta samá skupina mě nejspíš dohnala k snění, protože když jsem znovu otevřela oči, venku už svítalo. A najednou mi došlo, co je za den. Pro mě, první školní den. Včera toho bylo tolik, že jsem na to ani nepomyslela, ale při pohledu na hodiny tu měl být do třiceti minut školní autobus. Rychle jsem vstala, šla do koupelny, oblíkla se, namalovala a běžela dolů ještě na malou snídani. Najednou na mě už Rachel volá. " Je tu autobus!" dopila jsem poslední doušek džusu a vyběhla z domu. Sedla jsem si vedle Rachel a ta mi hned začala popisovat, jak to na škole chodí. Viděla jsem ji už včera, i když jsem si ani moc neuvědomovala, že je to moje nová škola. Takže jsem ani nebyla překvapená, když autobus zastavil přímo před hlavním vchodem.
Rachel mi ukázala moji třídu a rázem se po ni slehla zem. Sedla jsem si do zadní lavice, zapnula ipod a čekala, až zazvoní. Postupně se třída začala plnit, většinou holkama, který byli stále nadšený z včerejšího vystoupení. "Ahoj, ty si tu nová? Já jsem Kelly." Promluvila na mě sympatická blondýnka. "Ahoj, já jsem Míša." Usmála jsem se na ni zpátky. Sedla si lavici vedle mě. Zbytek přestávky jsme klábosili, ve smyslu kolik nám je, vyptávala se odkud jsem, jak to v čechách vypadá atd. Škola působila docela dobře, a abych pravdu řekla, ani při hodinách jsem se moc neztrácela. Kupodivu školní den utekl jako voda. Takže sem s dobrým pocitem odcházela domů.
Ale hned při tom, kdy jsem vlezla do pokoje a viděla zapnutej ipod s moji oblíbenou písničkou, jsem se s myšlenkama vrátila k včerejšímu večeru. A najednou mi to došlo, vždyť má moje číslo, třeba napsal. Začala jsem hledat mobil všude po pokoji. Vždyť je rozbitej, v duchu jsem si zanadávala a vzápětí běžela dolů ze schodů "Miku?! Opravil si ten mobil?" "Bohužel už to nešlo, budeš si muset koupit novej." Skvělý, teď se ani nedozvim jestli napsal, ale měla jsem z domova ještě peníze, teď jenom kde koupit mobil, Rachel by mi snad mohla pomoc. "Rachel?" zaklepala jsem na dveře jejího pokoje a pomalu otevřela. "Mám prosbu, rozbil se mi mobil a potřebuju si koupit novej. Můžeš mi pomoct?" "Jo jasně vyrazíme do obchoďáku." Upřímně mi nešlo o nic jinýho než vzít první mobil na pultě jenom proto, abych ho už mohla zapnout. A taky jsem to tak udělala, zaplatila a hned dávala simsku do novýho telefonu. "Proč tak pospícháš?" ptala se Rachel. "Ale jde o Nialla," řekla jsem. "Cože? Ty se s nim znáš?" začala zase pištět. "No vlastně jo, srazila jsem se s nim na ulici a následně jsem poznala i ostatní kluky. No a pak jsem je večer viděla na tom koncertě, no a Niall ani nepozdravil a já nevim co se stalo." Na chvíli sem se odmlčela. "Má moje číslo a tak jsem si šla koupit novej mobil jestli náhodou nenapsal." "Ty znáš kluky z One Direction?!" Začala opět piště,raději jsem ji nevnímala a nedočkavě sem zapla mobil a čekala, až se načte.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kikuš Kikuš | Web | 22. listopadu 2011 v 17:20 | Reagovat

zaujímavé

2 Gabika Gabika | 22. listopadu 2011 v 17:24 | Reagovat

Musí jí napsat, prostě musí!!! :D

3 Kami.Teri ^^ Kami.Teri ^^ | Web | 22. listopadu 2011 v 18:27 | Reagovat

[2]: jo přesně:D on ji napíše jestli nemá hlad ne? :D

4 Wanderer Wanderer | Web | 23. listopadu 2011 v 18:45 | Reagovat

Škoda že nie sú tie kapitoly dlhšie :P :D

5 oneband-czfans oneband-czfans | Web | 23. listopadu 2011 v 19:01 | Reagovat

Nejsou :) ale v pátek což je za dva dny :) bude další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters