Začátek snu 5.Díl

18. listopadu 2011 v 11:19 | Pepi |  Blondie - Příběh na pokračování
Hodně z vás se těší tak se konečně dočkáte :D

Začátek snu 5.díl"To je on!" nevěřícně jsem zírala na podium. "Kdo?" ptá se Rachel a vzápětí začala opět pištět , protože se Harry chopil mikrofonu. To není možný, to není možný. Nemohla jsem tomu uvěřit, zrovna já se vážně seznámila s kapelou, kvůli který je tu teď tolik holek? Proč mi to kruci neřekli. Začali zpívat a všechny holky okolo mě vzápětí s nima. Pání jsou úžasný. Forever young tu písničku miluju. "Some are like water. Some are like the heat." Niall, vážně jsem s timhle klukem dneska jela autem? To není možný, musela jsem si je splést. Musela jsem se aspoň trochu přesvědčit, že nebláznim. "Rachel?" dost jsem křičela abych aspoň já slyšela vlastní slova. "Jak se jmenuje ten blonďák?" "Niall!" křičela na mě zpátky. Tak tohle asi nebude omyl. Asi jsem se moc zamyslela, protože najednou se z mikrofonu ozvalo "Tak a máme tu poslední song What makes you beautiful!" holky začali pištět tisíckrát víc. Musím říct, že ta písnička já úžasná. Kluci dozpívali, užili si ohromný potlesk a jekot a pak odešli z podia….
Rachle mě hned táhla dozadu na autogramiádu. Nebyly jsme tam první a ani poslední, což bylo docela pozitivní, když jsem viděla, kolik holek se ještě tlačilo za náma. "Na, vem si podpisovou kartu.!" Strčila mi Rachel do ruky jejich fotku. A najednou jsem tam stála, před nima a jako první byl na řadě Harry."Ahoj." podepisoval svoji fotku, když pak zvedl hlavu. "Míšo?!" usmál se a obejmul mě, Rachel jenom nevěřícně přihlížela. Očividně Niall, Harryho zaslechl tak se otočil mým směrem, střetli sme se pohledem, bez úsměvu i bez pozdravu, se otočil zpátky k fanynce která zrovna stála před nim. Co se děje? Nechápala jsem to. Přešla jsem okolo Liama a Zayna, kteří mě kupodivu taky poznali a pozdravili, až k Niallovi. "Ahoj" řekla jsem. On jenom zvedl hlavu a řekl "Myslel jsem si, že si jiná." A dál podepisoval karty s fotkama. Zůstala jsem stát. "Cože jak to myslíš?" zeptala jsem se, když do mě najednou vrazila nějaká holka a nahradila moje místo a já jenom z povzdálí nevěřícně koukala na kluky. Chtěla jsem se ho zeptat, jak to myslel, ale copak jsem mohla? Všude kolem byla tuna holek a já nestála v řadě, takže by mě nejspíš ušlapali. Nezbylo mi nic jinýho, než najít Rachel a odejít domů. Ji se sice vůbec nechtělo, ale nechtěla jsem tam už být a vlastně ani nevim proč. Když jsme pak mrzli před školou a čekali na Mika, usmyslela jsem si, že musím zjistit, co se děje. Jenže jak?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jukniseonline ;) Jukniseonline ;) | Web | 18. listopadu 2011 v 11:59 | Reagovat

jo super :D ta rachel musela úplně umírat že ji všichni znají :D

2 Gabika Gabika | 18. listopadu 2011 v 14:45 | Reagovat

Mě kdyby tohle řekl, tak bych se tam asi rozbulela a zkolabovala jako ta fanynka v Superstar, když vypadl Harich..:D Ne, tak to zase přeháním, ale jsem zvědavá na další díl. ;-)

3 oneband-czfans oneband-czfans | Web | 18. listopadu 2011 v 14:48 | Reagovat

JO ten tu bude v úterý jako na koni :)

4 Wanderer Wanderer | Web | 19. listopadu 2011 v 18:49 | Reagovat

Už sa teším na ďalší diel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters