Od Gábiky

6. listopadu 2011 v 10:20 | Pepi |  1. týden

Krátká povídka os Gábiky :) doufám že se bude líbit :)


No tak přece…
"Zapomeň, na takový buzny nikdy nepůjdu!!!" ječím už po několikáté na svoji nejlepší kámošku Niky. Pořád mě překecává, abych s ní šla na koncert One Direction! Nenormální!!! Přece ví, jak je nesnáším!!!!! Takový šamponci….fuj!!!
"Prosím, prosím!!! Já tam sama nechci, budu se strašně stydět!!!"
"NE!!!" zařvu.


"Udělej to pro mě. Dej mi to jako dárek k narozeninám. A potom mi už nic nemusíš dávat!" skuhrá. Že bych nakonec svolila? Lítat po obchodech se mi moc nechce, navíc Niky je taková nevděčnice, skoro s ničím není na 100 % spokojená. Takhle bych jí aspoň udělala radost!!!
"Tak fajn! Ale jestli mě budeš štvát, tak se seberu a odejdu!" svolím. "Teď ještě musíš jít koupit lístky, kéž by je už neměli," zadoufám.
"Já jsem je už dávno koupila v předprodeji, neboj. Musíš se mnou jít ale i na autogramiádu," upozorní mě. Nadšená jak cosi jsem, fakt!!!
"Zabiju tě, připrav se na to," řeknu rezignovaně.
"Jakmile se na tebe usmějí, hnedka je budeš milovat," zamrká na mě.To určitě…
"Áááááá Harryyyyyyyyy!!!! Miluju tě!" řve na celé kolo Niky. Už stojí v řadě na podpisy, po pro mě otřesným koncertě, pro ostatní holky úplné úžasným. Pravda, nakonec se mi jejich písničky docela líbily, ale oni?! Hrůza!!! I když…nevím, jestli mě od nich neodrazují ty tisíce fanynek, které tak nesnáším, anebo se mi prostě doopravdy nelíbí. Ať tak, či tak, jako jediná ze všech holek jsem při koncertě jenom stála a koukala na ně a hlídala Niky, která by byla schopná jim vyskočit na podium. Ostatní holky si mě měřily pohledy typu je ona normální? Já jsem na ně ovšem zvysoka kašlala.
"Gábi, už budeme na řadě!" zařve mi vzrušeně do ucha Nikča.
"Celá odvázaná…"
"Vem si nějakou kartu na podpisy. Nebo chceš jejich podpisy do výstřihu?" uchechtne se.
" Nikolo!!!! Jsou mi úplně ukradení! A od žádnýho z nich nechci nějakej blbej podpis!!!" zařvu na ni.
"A právě proto tu stojíš ve frontě. Hele prostě neodmlouvej, na tady máš jednu kartu nahoď úsměv a těch pár sekund to vydrž!" podá mi kartu a už se otáčí směrem dopředu, kde jako první sedí Niall.
"Ahoj," pozdraví Nikču, nahodí úsměv a podepíše se jí. Ona jen vzrušeně na něho kouká a vypadá, že ho každou chvíli sežere. Co bude dělat u Harryho, to fakt nevím.
"Ahoj," pozdraví už mě Niall, zadívá se mi do očí a nahodí svůj úsměv. Okamžitě se mi podlámují kolena a já nejsem schopna vydat ze sebe aspoň jednu hlásku. Jenom na něho vyloženě čumím jako před chvilkou Nikča, která se teď už fotí s Harrym. Niall podškrábne kartu a já pokračuji se stejnou nervozitou k ostatním klukům.
"No tak přece," řekne mi už po autogramiádě Niky.
"Co?" nechápu.
"Já ti to říkala. Jakmile se na tebe Niall usmál, byla jsi úplně vedle. A u ostatních kluků taky," vyplázne na mě jazyk.
"Já myslela, že budeš ráda, když jsem se do nich taky zamilovala," to slovo zamilovala, jsem naschvál zvýraznila, "ale jestli chceš, tak budu dál o nich říkat, jaký to jsou buzny."
"To je dobrý, radši zůstaneme u tý zamilovanosti," začneme se smát.
No a od té doby jsem do One Direction úplný blázen. Chvilku mi to trvalo, než jsem si to uvědomila, a ostatně mi to došlo díky úsměvu Nialla. Hned další den jsme s Niky brouzdali po netu a hledali další jejich fotky a videa, a tak to trvá dodnes.
A ptáte se, kdo je mým nejoblíbenějším členem? No přece Niall!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jannah Jannah | Web | 6. listopadu 2011 v 10:37 | Reagovat

Krásně napsané, Niall je nejlepší!! xDD

2 Mončáá Mončáá | 10. listopadu 2011 v 16:06 | Reagovat

Ahoj,hele to je rpavda nebo je to vymyšlené ??

3 oneband-czfans oneband-czfans | Web | 10. listopadu 2011 v 16:10 | Reagovat

Ahoj Mončo , tak to já nevím :) Fan Fiction je Fan Fiction :D a autorky jsem se neptala :)

4 Mončáá Mončáá | 11. listopadu 2011 v 7:25 | Reagovat

Ok :D :D Tak ale každopádně se mi to líbí :D

5 oneband-czfans oneband-czfans | 11. listopadu 2011 v 11:49 | Reagovat

To je dobře :) od tohu tu je Fan Fiction :) Možnost projevit se :)sny , myšlenky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters