In NY

30. září 2011 v 23:00 | Pepi |  One Direction-other news
Zdravím v krásný páteční večer :) Jak už možná víte nebo možná ne, Tak se nám Andílci vrátili z NY (New Yourk). Byla jsem rada když jsme se přihlásila na Twitter a tam tweety od Liama (a ostaních) že jsou z5 a mají už v provozu twitter :) bylo to fajn ale nemohla jsem si odpustit nic nenajít :) tak jsme se teď dala do pátrání a něco málo našla a našla jsme jeden článek :) je v angličtině a píše se tam o Klucích a jak převrátili nějakou loďku (loď,kajak nebo něco takového).One Direction BOAT CAPSIZED
Louis Tomlinson, Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles And Liam Payne recently got in trouble for 'borrowing' a boat on a short break from filming their new video in Lake Placid, New York. They also happened to capsize it within minutes then do a runner, reports The Sun.
Source: 'Louis and the boys have been going out on the lake outside their hotel every day in kayaks. The weather has been brilliant and they are really enjoying the peace and quiet away from madness of screaming fans. They found a small sailing boat and decided to get on board. Louis ended up throwing Liam in the water. The rest of the lads started wrestling to stop Louis throwing anyone else..
..in and the boat capsized. They had to swim back to the shore where they were given a bollocking by one of the local Port Authority officials. He was screaming at them but Louis and the boys just scarpered. They are hoping they'll be back..
..in the country before any bills arrive at their hotel reception for the recovery of the boat.' Zayn also crashed his Vespa on the set of the video. He didn't realize it had a manual gearbox, revved the engine, dropped the clutch and sent it into a wall. UPDATE: On set pictures added!
A tady je článek v trochu nesmyslné češtině a ještě k tomu ne uplné (ale co nedaláme - moc se omlouvám)

One Direction převrhli LOĎ

Louis Tomlinson, Niall Horan, Zayn Malik, Harry stylů a Liam Payne v poslední době dostaly do potíží za "zapůjčení" loď na krátkou pauzu od natáčení svého nového videa v Lake Placid, New York. Také se stalo, že převrácení během několika minut pak to běžec, zprávy The Sun .
Zdroj: "Louis a kluci byli chodit na jezeře mimo hotel každý den kajaky. Počasí bylo skvělé a jsou opravdu užívat klidu a pohody daleko od šílenství křičících fanoušků. Zjistili, že malé plachetnici a rozhodlo se dostat na palubu. Louis skončil Liam házení do vody. Zbytek kluků začala zápas zastavit Louis házet kdokoliv jiný ..
.. A loď se převracela. Oni měli plavat zpátky ke břehu, kde oni dostali bollocking jeden z místních úředníků Port Authority. Křičel na ně, ale Louis a kluci jen scarpered. Doufají, že se vrátí ..
.. Na zemi před jejich účty dorazí na recepci hotelu pro obnovu lodi. " Zayn také rozbil jeho Vespa při natáčení videa. On si neuvědomil, že to s manuální převodovkou, roztočení motoru, klesla spojku a poslal jej do zdi. UPDATE : Na place obrázky přidáno!
Tak doufám že jste se něco dozvěděli :) a všem přeji dobrou noc :))
a jedna fotka na záver :))

ÚDAJNĚ TAM KLUCI TOČILI KLIP K PÍSNI NaNaNa :) ALE ČETLA JSEM ŽE K ÚPLNĚ NOVÉ PÍSNI KTERÁ BY MĚLA VYJÍT DO KONCE ROKU , ALE KDO VÍ JAK JE TO DOOPRAVDY :) NECHÁME SE PŘEKVAPIT :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters